Wolno stojace oraz wiszące wieszaki do przedpokoju

Wieszak to bardzo istotny element każdego przedpokoju. Dzięki niemu odzież wierzchnia jest właściwie przechowywana, a przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru. Jaki wybrać wieszak do przedpokoju?

Wieszaki do przedpokoju z różnorodnego tworzywa

Dziś wieszaki są oferowane w bogatej odsłonie. Każdy klient zainteresowany zakupem może wybierać spośród modeli wolno stojących oraz mocowanych do ściany.

Poszczególne wieszaki różnią się pomiędzy sobą kolorystyką, kształtem, wielkością oraz rodzajem tworzywa z którego zostały wykonane. Wieszak do przedpokoju może być wykonany z metalu, chromu, drewna lub materiału drewnopodobnego. Decydując się na zakup warto zawsze zdecydować się na wieszak o stabilnej konstrukcji, który posłuży niezawodnie przez długie lata. Polecana strona: https://gornapolka.com/kp/wieszaki-do-przedpokoju/

Ścienny czy wolno stojący – jaki wybrać wieszak?

W bogatej ofercie wielu sklepów znajdują się wieszaki ścienne oraz wolno-stojące. Pierwsze z nich nie zajmują dużo miejsca, zatem stanowią dobry wybór dla małych korytarzy. Ich częstym uzupełnieniem jest dodatkowa półka, która pozwala na wykorzystanie przestrzeni. Można na niej układać czapki szaliki oraz rękawiczki.

Z kolei wieszaki wolno stojące dedykowane są przede wszystkim do mieszkań o dużym metrażu. Doskonale sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, lecz także w przychodniach, kawiarniach oraz biurach.

Wieszaki wolno stojące charakteryzują się tym, że są bardzo stabilne. Ważne jest, aby ustawiać je kilkadziesiąt centymetrów od ściany, bowiem wówczas nie trzeba obawiać się, że mokre kurtki doprowadzą do zawilgocenia ściany.