Biała komoda drewniana – wymarzony mebel

regały do salonu

Komody drewniane to uniwersalny mebel, który sprawdzi się nie tylko w salonie. Komody drewniane ze sklepu meblowego mebel4u, świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka, sypialni, czy przestronnej łazience. A jak sprawdzi się biała komoda we wnętrzach?

Styl jest najważniejszy

Białe meble od wielu sezonów królują w naszych mieszkaniach. Dzięki białej kolorystyce nasze wnętrza są jaśniejsze, weselsze i łatwe w aranżacji. Białe meble bazowe pozwalają na szybką i tanią zmianę aranżacji dzięki zmianie dodatków. Kupując poduszki, koc, czy doniczki w innym kolorze bardzo łatwo odświeżymy wnętrze.

Białe komody drewniane są proste w aranżacji. Dzięki swej uniwersalnej kolorystyce będą pasowały do większości stylów wnętrzarskich. Białe komody drewniane idealnie wpasują się w styl skandynawski, rustykalny, prowansalski, czy ludwikowski. Nie sprawdzą się we wnętrzach industrialnych, orientalnych, czy kolonialnych, które wolą meble w ciemniejszych odcieniach naturalnego drewna.

Nie tylko kolor się liczy

Dopasowanie drewnianej komody to wnętrza nie opiera się wyłącznie na wyborze koloru. Musimy pamiętać, że stylistyka komody musi być dobrana do stylistyki mieszkania. Nie wstawimy futurystycznej komody do delikatnej, romantycznej sypialni, czy białej rustykalnej komody z efektem spękań do nowoczesnego salonu.

Kupując białe komody drewniane musimy zwrócić uwagę na wykończenie. Ważne są fronty, okucia, rączki, ilość oraz rodzaj zdobień. Te wszystkie elementy decydują do jak urządzonego pomieszczenia będzie pasowała komoda.