Sypialnia w stylu nowojorskim

łózko w stylu nowojorskim

Sypialnia zaaranżowana w stylu nowojorskim powinna łączyć ze sobą przytulną, domową atmosferę oraz ciekawe i oryginalne dodatki. Jak zatem połączyć wyżej wspomniane w perfekcyjną całość rodem z amerykańskiego filmu? Temu tematowi poświęcimy właśnie ten artykuł.

Jak urządzić sypialnię w stylu nowojorskim?

To co najważniejsze w przypadku aranżacji wnętrz w stylu nowojorskim, to rozmieszczenie elementów w sposób równomierny. Podstawą jest zachowanie harmonii. Wystrzegajmy się przypadkowego umieszczania wszelkiego rodzaju dekoracji i innych elementów, które mogą wprowadzić chaos. Styl nowojorski to ten wyważony pomiędzy przepychem, a skrajnym minimalizmem. Niezwykle ważnym są również klasyczne kolory, jak choćby pastele czy odcienie szarości oraz bieli. Jeżeli mowa natomiast o meblach, a w głównej mierze łóżku, to nowoczesne łóżka do sypialni w stylu nowojorskim powinny być duże i niesamowicie wygodne. Powinny stanowić one pewnego rodzaju element dekoracyjny sypialni. Przykłady tego typu łóżek znajdziesz tu: https://mebel4u.pl/lozka-do-sypialni

Jakie dodatki zastosować w sypialni zaaranżowanej w stylu nowojorskim?

Wystrzegajmy się przede wszystkim nadmiaru. Powieszenie na ścianie kilku ładnych obrazków w zupełności wystarczy, Dobrym pomysłem będą również fotografie oprawione w stylowe ramki. Ponadto ważnym jest również zadbanie o odpowiednią pościel. Powinna być ona wykonana z miękkiego materiału. Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie również narzuty na łóżko i ozdobnych poduszek.