Garderoba z siedziskiem – praktyczna i elegancka

Garderoba z siedziskiem - praktyczna i elegancka

Garderoba to niezastąpiony mebel, który z całą pewnością powinien znaleźć się w każdym przedpokoju, zarówno w domu jak i mieszkaniu, ale i również w lokalu użytkowym czy też firmie. W ostatnim czasie prym w kwestiach dekoratorskich oraz wyposażeniu wnętrz pełnią właśnie charakterystyczne duże wieszaki z panelami ściennymi, które pozwalają zachować ład i porządek w pomieszczeniu, jakim jest przedpokój. Tego typu konstrukcje projektowane i produkowane są w ciekawych kolorach, które doskonale się łączą z rustykalnym, skandynawskim oraz industrialnym wnętrzem.

Aranżacja przedpokoju z wykorzystaniem funkcjonalnych rozwiązań

Wiele osób zastanawia się nad pytaniem: w jaki sposób można zaaranżować mały przedpokój, tak aby był on bardziej funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu? Otóż z całą pewnością warto zastanowić się nad wyborem funkcjonalnej garderoby, która posiada miejsce do przechowywania butów, a także odzieży wierzchniej. W tym celu domownicy najczęściej decydują się na wybór klasycznych czarnych, białych bądź beżowych mebli, które są utrzymane w stonowanych odcieniach. Bardzo ciekawie może prezentować się w przedpokoju również garderoba z siedziskiem, która zaprojektowana jest w przeciwstawnych kolorach, w połączeniu czarnego oraz białego. Zdecydowanie taka propozycja może świetnie prezentować się w loftowym wnętrzu.

garderoba z siedziskiem w kolorze białym

Modna garderoba – dlaczego warto ją mieć?

Natomiast w skandynawskim bądź rustykalnym pomieszczeniu można wybrać beżową szafkę oraz panele ścienne z wieszakami, które bardzo dobrze łączą się z tym wyżej wymienionym stylem. W zależności od konkretnego produktu garderoba może mieć różną ilość haczyków do powieszenia kurtki oraz odzieży wierzchniej. Niemniej jednak wieszaków jest na tyle dużo, że domownicy jak i również goście nie powinni mieć problemu z zawieszeniem dużej ilości odzieży. Reasumując, garderoba jest bardzo dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na:

  • kompaktowy kształt,
  • atrakcyjną kolorystykę,
  • nowoczesne wzornictwo,
  • łatwy i szybki, samodzielny montaż.