Hoker kuchenny – drewno, plastik czy skóra?

hoker kuchenny

Hokery kuchenne świetnie sprawdzają się jeżeli kuchnia jest otwarta na salon. Ważne jest by dobrać je idealnie do wystroju zarówno kuchni jak i salonu. Są one łącznikiem tych dwóch wnętrz i muszą idealnie pasować. Muszą nawiązywać stylem do obu tych pomieszczeń tak, by tworzyć jedną, zgodną stylistycznie całość.

Hoker kuchenny skórzany

Klasyka, szyk i elegancja. Tak możemy określić hokery ze skórzanym siedziskiem. Są to bardzo wygodne hokery kuchenne, często z oparciem, które jeszcze powiększa komfort siedzenia. Zwróćmy jednak uwagę, że często hokery skórzane są dosyć duże. Świetnie sprawdzają się większej kuchni. Będą źle wyglądały w mniejszej kuchni. Będą przytłaczające.

Hoker kuchenny plastikowy

Hokery kuchenne plastikowe - różne kolory
Hokery kuchenne plastikowe – różne kolory

Awangarda. Może stanowić bardzo dekoracyjny element strefy kuchennej. W kolorze stonowanym, dopasowanym do wystroju kuchni będzie pięknie się komponował i dodawał kuchni delikatnego pazura. Może też stanowić ciekawy wyróżnik, który od razu będzie zwracał na siebie uwagę. Wystarczy hoker w ciekawym, kontrastowym kolorze. Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.
Decydując się na hoker kuchenny plastikowy zwróćmy uwagę na odpowiednie wyprofilowanie siedziska. Jest to warunek wygodnego odpoczynku na hokerze – tego typu hokery znajdziecie np. na stronie https://www.mebletkaniny.pl/hokery-cat-45.

Hoker kuchenny drewniany

Hoker drewniany świetnie sprawdzi się we wnętrzu rustykalnym, industrialnym, czy klasycznym. Może być na czterech nogach, bądź na jednej z obrotowym siedziskiem. Pamiętajmy, że hokery kuchenne drewniane z oparciem na pewno będą wygodniejszy niż typowy barowy stołek bez oparcia.