Nowoczesne spojrzenie na wnętrza – HK Living

Już dawno minęły te czasy, kiedy to chcieliśmy otaczać się krzykliwymi i rażącymi kolorem przedmiotami. Nastała era na proste meble o zwyczajnych formach, praktyczne gadżety oraz akcesoria, w których liczy się jakość a nie tylko ładny wygląd. Jak wkomponować takie rzeczy w nasze wnętrza? Jak stworzyć z nich spójną całość? Poniżej kilka, niezwykle cennych rad.

Liczy się jakość, a nie ilość


Większość z nas, urządzając swoje domy lub biura, stawia na mniejszą ilość mebli i dodatków, skupiając się na ich jakości i funkcjonalności. Pragniemy posiadać przedmioty wykonane precyzyjne i solidnie, które posłużą nam przez wiele lat. Wiele producentów takich mebli i akcesoriów stara się stworzyć więc rzeczy unikalne i wyjątkowe. Hk living zalicza się do takich firm, gdzie młodzi projektanci wypuszczają na rynek przedmioty, które cechują się prostotą, minimalizmem, wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem. To dobre rozwiązanie dla tych, co stawiają na rzeczy naturalne, nieprzekombinowane i z klasą. Hk living posiada między innymi: lampy wykonane z naturalnego bambusa, meble do salonu, sypialni lub kuchni stworzone z mahoniu lub akcesoria, których nie powstydzą się w swoich gabinetach nawet prezesi firm i biur.

Uniwersalne rzeczy


Aktualnie, najmodniejsze i najbardziej pożądane przez klientów są rzeczy uniwersalne. Takie akcesoria też powinny wypełniać nasze wnętrza, bowiem moda wnętrzarska zmienia się tak samo szybko jak moda odzieżowa. Warto więc stawiać na rzeczy, które będą pasowały do naszych pomieszczeń zarówno teraz, jak i za 10 lat.