Inteligentne rozwiązania do domu – systemy drzwi przesuwnych

drzwi przesuwne w mieszkaniu

Obecnie coraz częściej w dużych i małych mieszkaniach stosuje się rozwiązania typu smart, które zapewniają możliwość mądrego oszczędzania przestrzeni życiowej. Jednym z takich rozwiązań, dzięki któremu można pozbyć się otwartych drzwi, zajmujących miejsce, jest system drzwi przesuwnych.

Do każdego wnętrza bez względu na wystrój

Systemy drzwi przesuwnych występują w wielu wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych. Możliwe jest dobranie bogato zdobionych systemów, które dopasują się do mieszkań o nieco bogatszym wystroju, jak również delikatnych, prostych szyn, które wkomponują się idealnie w wystrój mieszkań o stylu skandynawskich.

Dzięki bogatej ofercie dostępnej na rynku, możliwe jest dopasowanie zarówno koloru, jak i wykończenia systemu do drzwi przesuwnych, które będą dzięki temu stanowić doskonałe wykończenie każdego wnętrza.

System do drzwi przesuwnych – rozwiązanie typu smart

Coraz większą popularnością cieszą się inteligentne rozwiązania domowe, pozwalające na oszczędność czasu oraz miejsca. Dzięki systemom drzwi przesuwnych możliwy jest montaż drzwi w każdym pomieszczeniu, nawet tam, gdzie wcześniej było to niemożliwe przez wzgląd na niewielką przestrzeń.

Systemy drzwi przesuwnych należy dopasować do szerokości otworu drzwiowego, tak aby drzwi pasowały do niego. Długość szyn musi być odpowiednia, aby drzwi nie uderzały w ścianę, ale jednocześnie aby było możliwe dokładne domknięcie drzwi.

Drzwi przesuwne to ciekawe rozwiązanie do garderoby, bowiem oszczędzają miejsce w tych z reguły niewielkich pomieszczeniach i dają dostęp do każdego ich zakamarka.