Hiszpański design – płytki Equipe

Hiszpański design - płytki Equipe

Marka Equipe Ceramicas znana jest każdemu miłośnikowi dobrego stylu. Wykorzystywana w zamówieniach indywidualnych, jak i przez cenionych architektów wnętrz. Regularnie pojawia się w prasie, a ich projekty oraz wizualizacje podbijają internet. Znana na całym świecie zjednała sobie każdego dzięki barwnej ofercie, w której znajduje się szereg pięknych wzorów kafli ściennych oraz podłogowych. Intrygujący design, nietypowe kolory, ciekawe kształty- tak właśnie można określić całokształt pracy marki Equipe. Jakie wybrać do łazienki?

Zalety producenta, na które warto zwrócić uwagę

Światowy lider w produkcji małoformatowych kafli, a dodatkowo rodzinna firma z długą tradycją nie może pokusić się o błędy. Nawet najmniejsze. Dlatego marka utożsamiana jest z solidnością, wykorzystywaniem najlepszych jakościowo materiałów, które sprostają każdemu zadaniu. Połączone jest to z wyczuciem smaku, nad którym pracuje wielu projektantów. Wszystko po to, żeby sprostać szybko zmieniającej się modzie. Sam pomysł dopracowany jest do milimetra tak jak wymiary płytek. Rektyfikowane gresy podłogowe mają taki sam rozmiar i mimo różnej kolekcji, z łatwością można je łączyć. Glazura ścienna to najczęściej wybierany produkt, który wyróżni każde wnętrze.

płytki Equipe na ścianie

Wybór płytek Equipe do łazienki

Odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i łatwość w układaniu powoduje, że płytki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu oraz ścianie. Dodatkowo szeroka oferta dostępna pod adresem https://home100.pl/equipe pozwala na dopasowanie ich do stylów, ale także pozostawia miejsce do własnej interpretacji.

Serie łazienkowe, które cieszą się najmocniejszą sławą oraz połączenie do stylów:

  • Artisan- styl loftowy, eklektyczny, hampton
  • Art Nouveay- styl marokański, boho, rustykalny
  • Fragments- klasyczny, skandynawski, nowoczesny
  • Urban Coralstone- industrialny, 
  • Caprice- art deco, wiejski, vintage
  • a także wiele innych, które wpasują się w każde gusta.