Automatyczny wskaźnik prysznicowy

W czasach, gdy woda i prąd nieustannie drożeją warto szukać sprawdzonych urządzeń, które przyczynią się do sporych oszczędności. Jak się okazuje, na rynku można znaleźć dość sporo produktów, które pozwolą klientom zaoszczędzić w ich mieszkaniach i domach wodę, prąd lub opał. I jak się okazuje, wcale to nie jest duża inwestycja i nie potrzeba sporej grupy fachowców do montażu tego typu urządzeń.

Łatwa obsługa


EcoSavers wskaźnik pod prysznic to jedno z tych nowoczesnych sprzętów, które pozwoli kontrolować na bieżąco zużycie wody. Działa ono po cichu (za sprawą zmieniających kolor ledów) dzięki czemu nie wystraszy osób korzystających z łazienki. Jego chromowana, elegancka obudowa doskonale wkomponuje się w ogólną aranżację łazienki, nie zwracając przy tym zbytniej uwagi na ten niewielki sprzęt.

Dla klientów indywidualnych oraz dla miejsc publicznych


Zarówno we własnym domu, jak i w miejscach takich jak baseny czy hotele nie zawsze udaje się na bieżąco kontrolować zużycie wody. Dlatego też powstało to urządzenie, które delikatnie daje znać ile wody już zużyto oraz jak długo trwa kąpiel.

Zestaw


Najlepiej jest zamówić EcoSavers wskaźnik pod prysznic u producenta. Wiele sklepów internetowych również posiada ten przydatny sprzęt w cenie około 95 zł. W komplecie można dostać wówczas sam wskaźnik, jak i komplet złączek i końcówek przydatnych do jego montażu. Dodatkowo, producent do każdego wskaźnika dołącza certyfikat zgodności oraz 2-letnią gwarancję na produkt.